😊️ Smaidiņi un cilvēki emodži ar to nozīmi

You are here.

Šeit atradīsiet visas pašreizējās smaidiņi un cilvēki emodži no Whatsapp un Facebook, kā arī to nozīmes aprakstu. Priecājieties, ienirstot krāsainajā emodži pasaulē!

😀️Smaidoša seja
Smaidoša seja 😀 izsaka prieku, laimi un apmierinātību un ir ļoti izplatīta un populāra emodži digitālajā saziņā. To bieži izmanto, lai vienkārši sasveicinātos, paustu prieku vai sajūsmu par kaut ko, vai lai pārtrauktu īsu tekstu. Laime un labs garastāvoklis ir citas ar šo emodži saistītās asociācijas. Čatos smaidošo seju var izmantot, lai paustu pozitīvas izjūtas vai draudzīgu atmosfēru. Visbeidzot, 😀 emodži simbolizē arī humoru un tiek izmantots, lai apzīmētu kaut ko smieklīgu vai jautru.
Rādīt vairāk

Emoji Kategorija: Smaidiņi un cilvēki

U+1F600
😀️Smaidoša seja emoji U+1F600 U+1F600
😀️ Smaidoša seja
Smaidoša seja 😀 izsaka prieku, laimi un apmierinātību un ir ļoti izplatīta un populāra emodži digitālajā saziņā. To bieži izmanto, lai vienkārši sasveicinātos, paustu prieku vai sajūsmu par kaut ko, vai lai pārtrauktu īsu tekstu. Laime un labs garastāvoklis ir citas ar šo emodži saistītās asociācijas. Čatos smaidošo seju var izmantot, lai paustu pozitīvas izjūtas vai draudzīgu atmosfēru. Visbeidzot, 😀 emodži simbolizē arī humoru un tiek izmantots, lai apzīmētu kaut ko smieklīgu vai jautru.
U+1F603
😃️Smaidoša seja ar atvērtu muti emoji U+1F603 U+1F603
😃️ Smaidoša seja ar atvērtu muti
Smaidoša seja ar lielām acīm 😃 simbolizē pozitīvas emocijas, priecīgus smieklus un entuziasmu. To bieži izmanto kā jautru sveicienu par neierobežotu prieku. Sarunā šo emoji izmanto, lai atsauktos uz laimīgiem mirkļiem, smieklīgām situācijām vai aizraujošiem notikumiem. Lielas acis uzsver ar šo emodži saistīto emociju intensitāti. To var arī nosūtīt, lai paustu apstiprinājuma vai atbalsta izjūtu, koncentrējoties uz pozitīvo enerģiju un entuziasmu, ko tā pauž.
U+1F604
😄️Smaidoša seja ar atvērtu muti un smaidošām acīm U+1F604
😄️ Smaidoša seja ar atvērtu muti un smaidošām acīm
Smaidoša seja ar smaidošām acīm 😄 simbolizē skaļus, vētrainus un sirsnīgus smieklus, ar smaidošām emocijzīmēm raksturīgajām smaidošajām acīm, kas atšķir īstu smaidu no viltus smaida. To bieži izmanto, lai norādītu uz humoristiskām situācijām, smieklīgiem jokiem vai prieka mirkļiem. Čatos šo emodži var nosūtīt arī kopā ar sarkasmu vai ironiskām piezīmēm, lai uzsvērtu ziņojuma humoristisko pusi. Laime un labs humors ir svarīgas asociācijas. Galu galā tas nodod labklājības un dzīvesprieka atmosfēru, kas tiek nodota citiem.
U+1F601
😁️Smaidoša seja ar smaidošām acīm emoji U+1F601 U+1F601
😁️ Smaidoša seja ar smaidošām acīm
Gaidoša seja un smaidīgas acis 😁. Šis emodži attēlo palaidnīgu smaidu, kas simbolizē vieglprātību un dzīvesprieku. To bieži izmanto, lai parādītu, ka esat priecīgs par kādu notikumu, sajūsmināts vai vienkārši nedaudz apmulsis. Sarunā šo emodži var izmantot, lai izteiktu pozitīvas sajūtas un entuziasmu gan par personīgiem sasniegumiem, gan priecīgām gaidām. Ar šo emodži ir saistītas arī citas nozīmes - jokošana un jautrība. Visbeidzot, tas simbolizē spēju neuztvert sevi pārāk nopietni un likt citiem smaidīt.
U+1F606
😆️Smaidoša seja ar atvērtu muti un aizvērtām acīm U+1F606
😆️ Smaidoša seja ar atvērtu muti un aizvērtām acīm
Es nevaru pārtraukt smieties! Izraisot neticami smieklīgas vai smieklīgas situācijas, smaidoša un izkropļota sejas emodži 😆 pauž sajūtu, ka esi uz smieklu lēkmes robežas. To bieži izmanto, lai izteiktu līksmus vai ņirdzīgus smieklus par kādu notikumu vai kaut ko, kas noticis ar citu cilvēku. Teksta saziņā šī emocijzīmi atbilst “XD“ un “><“ kā teksta emocijzīmēm. Tērzēšanas laikā to izmanto, lai norādītu uz humoristiskām situācijām vai jokiem, kad smiekli kļūst nekontrolējami. Galu galā šis emocijzīmi izsaka to, ka jūs varat smieties par dzīves absurdiem, vienlaikus daloties kopīgā humora izjūtā ar citiem.
U+1F979
🥹️Seja, kas aiztur asaras emoji U+1F979 U+1F979
🥹️ Seja, kas aiztur asaras
Emodži 🥹, kas attēlo nedaudz smaidošu seju ar asarām acīs, var paust dažādas emocijas, piemēram, pateicību, aizkustinājumu vai lepnumu. Tajā pašā laikā arī dusmas vai dusmas var būt iemesls, kādēļ asaras tik tikko izdodas noturēt. To bieži izmanto, lai izteiktu spēcīgas jūtas saziņā, un emocionālā interpretācija ir atkarīga no konteksta. Sarunā šo emodži var izmantot, lai paustu empātiju un līdzjūtību, jo īpaši apspriežot emocionālas tēmas. To izmanto arī, lai autentiskā un aizkustinošā veidā paustu savas dziļās jūtas, uzsverot cilvēcisko pusi mūsu saziņā.
U+1F605
😅️Smaidoša seja ar atvērtu muti un aukstiem sviedriem U+1F605
😅️ Smaidoša seja ar atvērtu muti un aukstiem sviedriem
Smaidošu seju ar sviedru pilieniem attēlo 😅 emodži. To izmanto, lai izteiktu atvieglojumu, ka kāda sarežģīta situācija ir veiksmīgi atrisināta vai vienkārši labi aizritējusi, piemēram, svarīga tikšanās. To dažkārt izmanto arī, lai izteiktu nervozitāti vai spriedzi saistībā ar gaidāmiem sarežģītiem notikumiem. Sarunā ar šo emodži tiek pausts, ka stresa situācijās varat rīkoties ar humoru un savaldību. Tā parāda, kā grūtos brīžos saglabāt optimismu un dzīvesprieku un kā dalīties šajās pozitīvajās sajūtās ar citiem.
U+1F602
😂️Sejas ar prieka asarām U+1F602
😂️ Sejas ar prieka asarām
Emodži 😂, kas attēlo smaidošu seju ar prieka asarām, pauž, ka jūs ar smiekliem tikko noturaties uz krēsla. Tas simbolizē situāciju, kad kaut kas ir tik neticami smieklīgs, ka tu esi smieklu lēkmē un asarās. Bieži tiek izmantots, lai izceltu smieklīgus vai amizantus brīžus, kad jūs no smiekliem tikko varat noturēties uz kājām. Interesanti, ka šis emodži ir viens no populārākajiem un 2015. gadā pat tika izvēlēts par gada vārdu. Emodži 😂 ilustrē to, kā smiekli un humors mūs vieno saziņā un ļauj kopā piedzīvot prieku un laimi.
U+1F923
🤣️Ritot uz grīdas, smejoties U+1F923
🤣️ Ritot uz grīdas, smejoties
Tas ir smieklīgi! Neviltotas jautrības izpausmes pauž 🤣 emoji, kas attēlo cilvēku, kurš smieklos rullējas uz grīdas. Tas simbolizē, ka kaut kas ir tik neticami smieklīgs, ka jūs tik tikko spējat savaldīt smieklus. Šis emodži ir akronīma “ROFL“ vizuālā variācija, kas apzīmē “rites uz grīdas smejoties“. To bieži izmanto, lai izteiktu liela prieka un jautrības brīžus, kad jūs burtiski rullējaties pa grīdu, smejoties. Turklāt tas izsaka spēju smieties kopā ar citiem humoristiskās situācijās un dalīties šajos neaizmirstamajos mirkļos.
U+1F972
🥲️Smaidoša seja ar asarām U+1F972
🥲️ Smaidoša seja ar asarām
Emodži 🥲 apzīmē smaidu grūtos brīžos un simbolizē centienus saglabāt pozitīvismu pat grūtos brīžos. Jūs smaidāt caur sāpēm, nevis esat patiesi laimīgs. Tas parāda spēju slēpt patiesās jūtas aiz smaida, kad saskaras ar problēmām vai grūtiem dzīves brīžiem. Šo emodži bieži izmanto, lai izteiktu līdzjūtību un sapratni par citu cilvēku personīgajām grūtībām. Tas atgādina, ka mēs visi esam cilvēki un dažkārt izmantojam smaidu kā aizsegu, lai paslēptu savas patiesās jūtas.
U+263A Smaidoša seja U+263A ☺️ Smaidoša seja. Es esmu jautrs kā karalis! Klasisks, apmierināts smaids ir attēlots ar emodži ☺ un simbolizē tīru laimi un apmierinātību. Dažkārt tas tiek interpretēts kā kautrīgs smaids, un tā var būt atbilde uz jauku komplimentu vai patīkamu notikumu. To bieži izmanto, lai izteiktu laimi un prieku, īpaši situācijās, kad ar vārdiem nepietiek. Šo emodži var izmantot, lai draudzīgā un šarmantā veidā paustu pozitīvas sajūtas. Tā noteikti liks saņēmēja sirdij pukstēt straujāk un uzpūtīs smaidu viņa sejā.
U+1F60A Smaidoša seja ar smaidošām acīm U+1F60A 😊️ Smaidoša seja ar smaidošām acīm. Emodži 😊 ar kautrīgu, apmulsušu smaidu izstaro laimi, apmierinātību, mieru un pateicību. Spilgtās acis un sarkanie vaigi, kas raksturo šo emodži, simbolizē prieku un siltumu. Jo īpaši sarkanie vaigi simbolizē apmulsuma sajūtu, kas bieži pavada komplimentu vai priecīgu pārsteigumu. To bieži izmanto, lai izteiktu pozitīvas izjūtas un padarītu saziņu draudzīgu un sirsnīgu. Teksta formā 😊 emodži var attēlot ar ^^. Izmantojiet to, lai sarunu partnerim uzposta smaidu un paustu simpātijas un labvēlību.
U+1F607 Smaidoša seja ar auru U+1F607 😇️ Smaidoša seja ar auru. Debesu smaidu attēlo 😇 auru emodži, kas simbolizē nevainību un labestību. Cilvēki to izmanto, lai izteiktu savus labos darbus, mīļu uzvedību vai priekšzīmīgu attieksmi. Dažkārt šo emoji izmanto ar humoru, lai parādītu mirkšķošu nevainību par mazāk labiem darbiem vai uzvedību. Tā pauž laipnību un labu gribu un piešķir saziņai rotaļīgu piesitienu. To var izmantot, lai ziņojumiem piešķirtu šarmu un vieglumu vai papildinātu humoristisku komentāru.
U+1F642 Nedaudz smaidoša seja U+1F642 🙂️ Nedaudz smaidoša seja. Šī nedaudz smaidošā emodži pauž patīkamu apmierinātību un iekšējo mieru. To izmanto, lai paziņojums šķistu draudzīgāks, pat ja tas ne vienmēr ir domāts tieši tā. Dažos gadījumos vieglam smaidam var būt pat sarkastiska nokrāsa, īpaši tad, ja smaids šķiet nepiemērota situācijai. Šādās situācijās to var izmantot humoristiskā veidā, lai liktu noprasties vai izteiktu ironisku piezīmi. Tas ir ideāli piemērots, lai īsziņām pievienotu maigu, pozitīvu pieskārienu vai liktu saņēmējam pasmaidīt.
U+1F643 Apgrieztā seja U+1F643 🙃️ Apgrieztā seja. Es nerunāju nopietni! Apgrieztā smaidošā seja 🙃 norāda, ka jūs neesat nopietns vai ka jums ir humoristisks zemteksts. Tā ir piemērota divdomīgiem izteikumiem, ironiskām piezīmēm vai jokojošiem komentāriem. Tāpat to var izmantot, lai izteiktu muļķību vai atbildot uz joku. Sarunās tas uzsver ziņojuma rotaļīgo raksturu un palīdz noskaidrot iespējamos pārpratumus par ziņojuma toni. Turklāt emocijzīmi uzsver vieglumu un jautrību, pat ja tēma ir nopietna. Visbeidzot, tas ir radošs veids, kā īsziņās radīt nepiespiestu atmosfēru.
U+1F609 Mirkšķoša seja U+1F609 😉️ Mirkšķoša seja. Mirkšķošā 😉 emocijzīmi norāda, ka kāds ir palaidnīgs vai humoristisks. Tā parāda, ka kāds joko, flirtē vai ka viņam ir slēpts nodoms. Šis emodži ir draudzīgs veids, kā atmaskot ziņu un norādīt, ka tā jāuztver ar mēru. To var arī izmantot, lai dalītos ar konfidenciālu vai rotaļīgu informāciju un radītu patīkamu atmosfēru. Dažos kontekstos mirkšķinājumam ir pat aizskaroša vai koķetējoša nozīme, kas ir īpaši pievilcīga romantiskās vai draudzīgās sarunās. Tas arī palīdz lauzt ledus un uzturēt sarunu.
U+1F60C Atvieglota seja U+1F60C 😌️ Atvieglota seja. Viss noritēja labi! Atvieglotā seja 😌 izstaro nomierinošu atmosfēru. Tas ir maigs smaids, kas signalizē, ka nepatīkama situācija ir veiksmīgi atrisināta. Bažas un bailes tagad var nolikt malā, jo cilvēks jūtas atvieglots un atrisināts. Šo emodži var izmantot, lai izteiktu pateicību vai atvieglojumu, kad sarežģīta situācija ir izvērsusies labi. Tā arī pauž gandarījuma sajūtu un atbrīvošanos no stresa vai spriedzes, kas rada patīkamu noskaņojumu.
U+1F60D Smaidoša seja ar sirds acīm U+1F60D 😍️ Smaidoša seja ar sirds acīm. Mīlestības smaidu izrāda 😍 emodži, kas staro no laimes ar savām sirds formas acīm. Tas pauž spēcīgu mīlestību un simpātijas pret kādu cilvēku, vietu vai pat priekšmetu. Šo emoji bieži izmanto romantiskās ziņās, lai izteiktu mīlestību, pateicību un apbrīnu. To var izmantot arī, lai paustu entuziasmu par kādu lietu vai pasākumu. Sirds formas acis simbolizē pārņemošas laimes sajūtas un spēcīgu saikni.
U+1F970 Smaidoša seja ar smaidošām acīm un trim sirsniņām U+1F970 🥰️ Smaidoša seja ar smaidošām acīm un trim sirsniņām. Šī apburošā 🥰 emodži attēlo smaidošu seju, ko ieskauj sirsniņas, iemiesojot iemīlēšanos un romantiku. Tā ir ideāli piemērota, lai izteiktu simpātijas, mīlestību un romantiskas sirdslietas, vienlaikus plūstot uz mākoņiem. Dziļu saikni un mīļas jūtas var nodot personai, ar kuru sarunājaties, izmantojot šo emodži. To var izmantot arī, lai izteiktu atzinību par īpašiem mirkļiem vai sirsnīgiem žestiem. Kopumā šis emodži ir brīnišķīgs veids, kā paust savu mīlestību un simpātijas digitālajā saziņā.
U+1F618 Sejas skūpsts U+1F618 😘️ Sejas skūpsts. Emodži skūpsts 😘 ir simpātiju izpausme. Tas izsaka draudzīgas vai romantiskas simpātijas un bieži tiek izmantots, lai paustu maigumu vai kā flirta signāls. Skūpsta emodži var izmantot arī, lai izteiktu pateicību vai mīkstinātu sarkastisku atbildi. Tā ir arī piemērota atbilde uz rupjām ziņām, lai atvieglotu situāciju. Šis emodži ir burvīgs veids, kā dalīties ar jūtām un emocijām, kā arī paust tuvību un saikni pat tad, ja esat fiziski šķirti. Izmantojiet to, lai dāvātu saviem mīļajiem nelielu smaidu un parādītu, ka jums rūp.
U+1F617 Skūpsta seja U+1F617 😗️ Skūpsta seja. Neitrāla skūpsta seja 😗 emoji, kas simbolizē sirsnīgu žestu pret draugiem vai ģimenes locekļiem. To izmanto kā draudzīgu izteicienu, lai pateiktu “paldies“, “sveiciens“ vai “atvadas“. Atvērtās acis un neitrāla izteiksme signalizē, ka tas nav intīms skūpsts, bet gan silts, vispārējs žests. Turklāt ar šo emodži var atveidot arī svilpes vai “pīles sejas“ izteiksmi, ko bieži izmanto, fotografējot. Dažos kontekstos tam ir rotaļīga vai ironiska nozīme. Izmantojiet to, lai draudzīgi nosūtītu skūpstus vai uzsvērtu humoristiskas situācijas.
U+1F619 Skūpsta seja ar smaidīgām acīm U+1F619 😙️ Skūpsta seja ar smaidīgām acīm. Emodži ar smaidošām acīm un skūpstāmām lūpām 😙 izstaro relaksētu un laimīgu noskaņojumu. Tā simbolizē mīlestības žestu un ir ideāli piemērota skūpsta sūtīšanai draugiem vai ģimenei, piemēram, “Mēs tevi apskaujam un skūpstām“. Emodži izstaro harmonisku atmosfēru, un to var izmantot humoristiskos vai rotaļīgos kontekstos. Piemēram, to var izmantot, lai simbolizētu svilpšanu situācijā, kad izliekaties, ka esat atpūties. Tā ir daudzpusīga un piešķir jūsu ziņojumiem draudzīgu un siltu raksturu. Ar šo emodži jūs ienesīsiet pozitīvu enerģiju savā sarunā un paudīsiet savas simpātijas.
U+1F61A Sejas skūpsts ar aizvērtām acīm U+1F61A 😚️ Sejas skūpsts ar aizvērtām acīm. Ar aizvērtām acīm un sārtiem vaigiem 😚 emocijzīmi izsaka simpātijas un siltumu. Sarkani vaigi ir svarīga iezīme, jo tie var paust kautrīgumu, emocijas vai apmulsumu. Daudzās kultūrās sarkani vaigi ir simpātijas vai emocionāla siltuma zīme. Bieži vien 😚 emocijzīmi izmanto, lai izteiktu pateicību vai pateicību par padomu vai labvēlību, kā arī lai nosūtītu sirsnīgus skūpstus tuviem draugiem, ģimenes locekļiem vai slepenai simpātijai. Slēgto acu un sārtinošo vaigu kombinācija piešķir šim emoji īpašu maigumu, padarot to ideāli piemērotu situācijām, kad vēlaties burvīgā un sirsnīgā veidā izrādīt savas jūtas.
U+1F60B Seja, kas bauda garšīgu ēdienu U+1F60B 😋️ Seja, kas bauda garšīgu ēdienu. Labas apetītes! Ar prieku aplaizot lūpas, 😋 emodži parāda apmierinātību, izsalkumu vai prieku par garšīgu ēdienu. Tā tiek attēlota starojoša no prieka, kad esat pagatavojis kaut ko īpaši garšīgu vai kad jūsu šķīvis ir tukšs. To bieži izmanto arī kopā ar humoristisku ziņu vai jokojot, jo tā parāda rotaļīgu grimasi ar izstieptu mēli. Līdzīgi, flirtējot, to izmanto pārdomātai un divdomīgai atkāpei. Emodži 😋 ir ideāli piemērots, lai izteiktu kulinārijas entuziasmu un baudu no ēdiena vai vienkārši lai izteiktu jautru un relaksētu noskaņojumu.
U+1F61B Sejas ar izplēstu mēli U+1F61B 😛️ Sejas ar izplēstu mēli. Jūs smejaties par citiem: Es zināju, ka tu to sabojāsi. Emodži 😛 nekaunīgi smaida ar izstieptu mēli, lai rotaļīgi radītu humoristisku noskaņu vai mīkstinātu ironisku piezīmi. Tas palīdz izvairīties no pārpratumiem, parādot, ka otrai personai nevajadzētu uztvert ziņu pārāk nopietni. To izmanto arī, lai kādu izsmietu vai jokojot komentētu kādu situāciju. Tāpat to var izmantot, lai atvieglotu jokus, asprātības un rotaļīgus jociņus draugu starpā, kā arī lai uzturētu vieglprātīgu un nepiespiestu sarunu toni.
U+1F61D Seja ar izplēstu mēli un cieši aizvērtām acīm U+1F61D 😝️ Seja ar izplēstu mēli un cieši aizvērtām acīm. Lietotāji var izmantot 😝 emodži, kas ir mirkšķoša seja ar izstieptu mēli, lai rotaļīgi paustu savas jūtas, izsmejot, dusmojoties vai jokojoties par kādu cilvēku. Šo emodži bieži izmanto provokatīviem ziņojumiem, rupjam vai melnajam humoram, kā arī glaimojot. Tās nerātnais izskats padara to par ideālu izvēli, lai radītu jokainu atmosfēru un padarītu teikto humoristiskāku un mazāk nopietnu. Turklāt tas ir lieliski piemērots, lai paustu žēlumu vai ar humoru reaģētu uz kritiku vai nepatīkamām situācijām. Kopumā 😝 emoji ir universāls simbols, kas dažādos kontekstos rada jautru noskaņu un veicina draudzīgu saziņu starp cilvēkiem.
U+1F61C Sejas ar izplēstu mēli un mirkšķošu aci U+1F61C 😜️ Sejas ar izplēstu mēli un mirkšķošu aci. Emodži 😜, ko raksturo mirkšķoša acs un izplēsta mēle, pauž nekaunīgu un rotaļīgu attieksmi, kas ir ideāli piemērota humoristiskiem vai ironiskiem ziņojumiem. Mirkšķināšana norāda uz zināmu rotaļīgumu vai koķetēšanu, tāpēc tā ir ideāli piemērota situācijām, kurās cilvēki viens otru ņirgājas vai apbur viens otru. Tas norāda, ka sūtītājs nav nopietns un ka ziņa ir domāta ar mirkšķi. Tāpēc tas ir ideāli piemērots gadījuma un neformālai saziņai, kur priekšplānā ir vieglums un jautrība. Emodži 😜 var izmantot daudzos kontekstos, lai piešķirtu sarunai vieglumu un jautrību un izvairītos no pārpratumiem. Arī mēles un mirkšķināšanas kombinācija parāda, ka persona ir atvērta un gatava jokam.
U+1F92A Trakā seja U+1F92A 🤪️ Trakā seja. Šī 🤪 emodži attēlo seju, kas izskatās gandrīz traka no smiekliem. Lielas, platas acis un izstiepta mēle simbolizē, ka kaut kas ir ļoti smieklīgs vai dīvains. Šī izteiksme pauž sajūsmas un neprātīga entuziasma noskaņu. Situācijās, kad jūtaties bezrūpīgi un pilnīgi muļķīgi, šis emodži ir ideāli piemērots tieši šādu sajūtu paušanai. Tas ir īpaši piemērots, lai atbildētu uz smieklīgiem stāstiem vai asprātīgiem komentāriem, parādot, ka jūs piekrītat humora izjūtai vai nevarat atturēties. Dažkārt to izmanto arī, lai atsauktos uz nerātniem vai nekaunīgiem jokiem, papildinot tērzēšanu.
U+1F928 Sejas izteiksme ar paceltu uzaci U+1F928 🤨️ Sejas izteiksme ar paceltu uzaci. Emocijas ar paceltu uzacu 🤨 piešķir jautājošu un skeptisku skatienu. To var izmantot, lai izteiktu skepsi, neticību vai neapmierinātību, un tās izteiksme ir līdzīga komiķa Stīvena Kolberta un aktiera/restlera Dveina “The Rock“ Džonsona raksturīgajām sejas izteiksmēm. Neitrālā mute un uzacis ļauj izteikt dažādas emocijas, piemēram, bažas, dusmas, aizdomas un neapmierinātību. Šī emocijzīmīte lieliski noder situācijās, kad vēlaties apšaubīt kādu apgalvojumu vai rīcību, ieņemt kritisku nostāju vai likt kādam aizdomāties humoristiskā veidā.
U+1F9D0 Sejas attēls ar monokli U+1F9D0 🧐️ Sejas attēls ar monokli. Emodži 🧐 ar monokli simbolizē seju, kas 19. gadsimtā tika uzskatīta par statusa simbolu. Tajā redzamas uzacis un nedaudz pacelta galva, it kā kaut ko rūpīgi pētītu. Izmanto, lai norādītu, ka kaut kas jums šķiet aizdomīgs vai ka jūs izsakāt skeptisku vai ironisku novērojumu. Šādā veidā tas mudina uz rūpīgu pārbaudi un veicina kritisko domāšanu. Tajā pašā laikā tas var arī vēstīt par zināmu izsmalcinātību vai pašapmierinātu inteliģenci, it kā jūs rīkotos kā “gudrinieks“. Šis emodži ir lieliski piemērots piesardzīgam skatienam apkārt, un tas ir pārdomu pilnas smaidošās sejiņas izdomātāka versija.
U+1F913 Nerd seja U+1F913 🤓️ Nerd seja. Nerd emodži 🤓 ir seja ar lielām brillēm, neveiklu smaidu un zobiem. To bieži izmanto humoristiskā vai ironiskā veidā, lai raksturotu nerdus vai izteiktu, cik gudrs esi. Tā ataino nerda stereotipu - inteliģentu, bet dīvaini ģērbtu cilvēku ar sociāliem trūkumiem. Lai gan šo emodži bieži izmanto cilvēki, kuri paši sevi nicinoši dēvē par nerdiem, dažos gadījumos nerda briļļu un ķepura zobu kombinācija var izraisīt arī pret aziju vērstus stereotipus. Tas, ka noklusējuma krāsa ir dzeltena, pastiprina šo problemātisko attēlojumu. Dažas platformas laika gaitā ir pārskatījušas ņirga emodži, lai no tā izņemtu zobus, iespējams, apzinoties potenciālo kaitējumu, ko šis attēlojums var radīt.
U+1F60E Sejas ar saulesbrillēm U+1F60E 😎️ Sejas ar saulesbrillēm. Es esmu pasaules karalis! Gudrs un ikdienišķs 😎 emodži attēlo seju ar plašu, noslēgtu smaidu un melnām saulesbrillēm. Tas pauž vēsu un pārliecību un tiek izmantots, lai paustu bezrūpīgu, relaksētu attieksmi vai izteiktu, ka kaut kas ir lielisks. Ja esat pārliecināts par sevi, esat paveicis kaut ko īpaši labi un lepojaties ar to, šis emodži ir piemērota izvēle. Tas simbolizē arī saules gaismu, vasaras brīvdienas un atvaļinājumu pludmalē. To var izmantot situācijās, kad izjūtat pārākuma vai mierīguma sajūtu. Dažos gadījumos šis emoji pat pauž nelielu ironiju vai jautrību par savu foršumu. Kopumā tas ir daudzpusīgs un palīdz nodot pozitīvas emocijas un attieksmi saziņā.
U+1F978 Slēpta seja U+1F978 🥸️ Slēpta seja. Ar smieklīgām brillēm, viltotām uzacīm, sīpolainu degunu un pielīmētām ūsām 🥸 emoji parāda maskētu seju. Šo emodži izmanto, lai norādītu, ka kāds vēlas slēpt savu identitāti vai nodomus. Tas var arī paust vēlmi kaut ko izprast, lai netiktu atpazīts. Turklāt tas ir karnevāla simbols, kurā cilvēki pārģērbjas un iejūtas dažādās lomās. Šīs maskētās sejas īpašības nāk no “Groucho maskas“ jeb “Groucho brilles“, kas radītas, atsaucoties uz brāļu Marksu filmās “Marx Brothers“ atveidotā Džūlija Henrija Marksa karikatūru. Šīs humoristiskās filmas bija ļoti populāras 20. gadsimta 30. un 40. gados, un maska ir bijusi jaunumu veikalu pamatprodukts kopš 40. gadiem.
U+1F929 Smirdoša seja ar zvaigžņotām acīm U+1F929 🤩️ Smirdoša seja ar zvaigžņotām acīm. Satraukuma pārņemta 🤩 emodži attēlo seju ar plašu, atklātu smaidu un zvaigznītēm acu vietā, it kā redzētu mīļoto cilvēku. Zvaigžņu krāsa atšķiras atkarībā no platformas, bet bieži vien tā ir zelta vai sarkana. Šis emodži norāda, ka kāds vai kaut kas ir pārsteidzošs, aizraujošs, iespaidīgs vai aizraujošs. To izmanto, lai paustu gaidas vai satraukumu par gaidāmo notikumu vai tikšanos. Tāpat tas var simbolizēt aizraušanos ar slavenību un slavas pasauli. Visbeidzot, tas var simbolizēt bezvārdu apbrīnu, ko cilvēks izjūt, satiekot kādu sev ļoti tīkamu cilvēku.
U+1F973 Seja ar ballīšu pūtēju un ballīšu cepuri U+1F973 🥳️ Seja ar ballīšu pūtēju un ballīšu cepuri. “Tā bija mežonīga ballīte“ vai “Ir ko svinēt“. Lai iegūtu tīras ballīšu vibrācijas, izmēģiniet 🥳 emodži: seja ar ballīšu cepuri, kas pūš ragu, kamēr ap galvu lido konfeti. Tas simbolizē prieku par jautrām svinībām un priecīgiem notikumiem, piemēram, Jaungada vakaru, dzimšanas dienu vai Pasaules emodži dienu. Šis emodži izsaka, ka ir ko svinēt vai ka jums ir bijusi mežonīga ballīte. Lai kāds būtu gadījums, šis emodži uzsver svinības. Tā parāda, ka esat gatavs izbaudīt notikumu pilnībā un ar nepacietību gaidāt nākamo. Turklāt tā var apzīmēt karnevālu un paust prieku par piekto gadalaiku.
U+1F60F Smaidoša/veselīga seja U+1F60F 😏️ Smaidoša/veselīga seja. Ar skatienu uz sāniem, paceltām uzacīm un pussmaidu 😏 emocijzīmi izsaka pašapmierinātību, ironiju, foršumu vai rotaļīgumu. To bieži izmanto, lai izteiktu flirtu vai seksuālas mājienus, taču lietojiet to piesardzīgi, jo dažkārt kāds var kaut ko iecerēt. Daudzos kontekstos šim emodži ir dažādas nozīmes atkarībā no tā, kā tas tiek izmantots. Tā var simbolizēt humoristiskus komentārus vai situācijas, kurās jūs izsmejat sevi vai citu personu. Taču to var izmantot arī, lai paustu pārliecību, apmulsumu vai gandarījumu.
U+1F612 Nejaucīga seja U+1F612 😒️ Nejaucīga seja. Emodži 😒 ir seja ar nedaudz paceltām uzacīm, uzacīm un sānu skatienu, kas pauž neapmierinātību un neapmierinātību. To bieži izmanto, lai paustu neieinteresētību vai neapmierinātību ar kādu personu vai situāciju. Tāpat to var izmantot, lai paziņotu, ka neesat sajūsmā par kaut ko un vēlaties paust savu neapmierinātību. Dažādos kontekstos ar šo emocijzīmi var paust dažādas negatīvas emocijas, piemēram, dusmas, nervozitāti vai skepsi. Šajā gadījumā skatiens uz sāniem liecina par noraidošu attieksmi un uzsver neizteiksmīgu noskaņojumu. Visbeidzot, to izmanto arī smieklīgās vai ironiskās situācijās, lai rotaļīgā veidā paustu neapmierinātību.
U+1F61E Neapmierinātā seja U+1F61E 😞️ Neapmierinātā seja. Šajā 😞 emocijzīmē ir attēlota seja ar skumju izteiksmi, nolaistu skatienu un nolaistiem mutes kaktiņiem, kas atspoguļo vilšanos un neapmierinātību. Tā simbolizē skumju, nožēlas un nožēlas sajūtu un pauž dažādas nelaimīgas emocijas, kas var rasties dažādās situācijās. Ja kāds izmanto šo emocijzīmi, viņš parāda, ka ir piedzīvojis negatīvu pieredzi, saspringtus apstākļus vai vīlies cerībās. Tā ir arī noderīga, lai izteiktu līdzjūtību un sapratni citiem grūtos brīžos. Izmantojot šo emoji, var palīdzēt sniegt emocionālu atbalstu un izveidot dziļāku saikni.
U+1F614 Aizdomīga seja U+1F614 😔️ Aizdomīga seja. Vilšanās seja 😔 pauž pārdomu un nožēlu, vienlaikus skatoties lejup un veltot laiku pārdomām. Šis emodži simbolizē melanholiju, vispārēju neapmierinātību un neapmierinātību. Tā pauž dažādas skumjas emocijas, piemēram, vilšanos, sāpes vai vientulību, un ir mazāk intensīva nekā citas skumjas emocijzīmes, piemēram, skaļi raudoša seja 😭, padarot to pārdomātāku. Šo emodži var izmantot, lai izteiktu nelaimes sajūtu, neizmantotas iespējas vai nožēlu par kādu lēmumu. To izmanto arī, lai izrādītu līdzjūtību un sapratni par citu cilvēku jūtām, ja kāds pārdzīvo grūtus brīžus vai ir vīlies.
U+1F61F Satraukta seja U+1F61F 😟️ Satraukta seja. Noraizējusies seja 😟 atspoguļo spriedzi sarežģītas situācijas vai svarīga notikuma priekšā. Tajā redzamas atvērtas acis, paceltas uzacis un plašs uzacis. Izsaka trauksmi, nenoteiktību un diskomfortu. Tā ir saistīta ar daudzām mēreni skumjām vai saspringtām emocijām, tostarp satraukumu, bailēm, paniku, vilšanos un neapmierinātību. Šo emocijzīmi labi izmantot, lai izteiktu līdzjūtību un sapratni par citu cilvēku bažām vai lai diskusijā paustu savas bažas. To var izmantot arī, lai norādītu uz nepatīkamu situāciju vai ziņu, kurai jāpievērš īpaša uzmanība.
U+1F615 Apjukusi seja U+1F615 😕️ Apjukusi seja. Apjukusi seja 😕 pauž apjukumu vai nesaskaņas. Acis ir atvērtas, un pieri ir noliekta, it kā vaigi būtu saspiesti kopā vai lūpas būtu saspiedušās. Tā signalizē par nenoteiktību un neapmierinātību ar situāciju un liecina, ka ir iedomāts kaut kas cits. Lai gan tas pauž izbrīnu vai vilcināšanos, to bieži lieto arī, lai izteiktu vieglas skumjas, vilšanos vai neapmierinātību. To var izmantot arī brīžos, kad cilvēks meklē skaidrību vai reaģē uz negaidītu notikumu pavērsienu.
U+1F641 Nedaudz uzpampusi seja U+1F641 🙁️ Nedaudz uzpampusi seja. “Man žēl to dzirdēt“ vai “Mani nedaudz kaitina tas, ko jūs sakāt“. Ar atvērtām acīm un nedaudz sarauktām uzacīm 🙁 tā pauž nelielu neapmierinātību, bažas, vilšanos vai skumjas, bet parasti ne tik intensīvi kā uzacis ☹. Tā var arī signalizēt noraidījumu vai dusmas, ja kāds ir pārsteigts vai nobijies. Saziņā to var izmantot, lai paustu līdzjūtību vai līdzjūtību, vai arī kā maigu kritikas vai vilšanās izpausmi. Šo emodži var izmantot, lai paustu šādas jūtas, neizsakot pārāk negatīvi vai aizvainojoši, un tas palīdz saglabāt sarunas atmosfēru, lai tā nekļūtu pārāk saspringta.
U+2639 Uzmākusies seja U+2639 ☹️ Uzmākusies seja. Saskumusi seja ☹ izskatās skumja ar uz leju nosvērtiem mutes kaktiņiem un pauž neapmierinātību vai diskomfortu. Tā izskatās bezpriecīga un nelaimīga, un var izrādīt neapmierinātību ar tādām lietām kā laikapstākļi, nelielas kļūdas vai personas uzvedība. Salīdzinot ar 🙁 emodži, kas ir nedaudz sarauktā seja, emocija ir intensīvāka, jo uzmava ir izteiktāka. To bieži izmanto, lai izteiktu vieglas bažas, vilšanos vai mīļas skumjas, piemēram, mīļotā cilvēka trūkumu. Sarunā tā palīdz izteikt dziļākas negatīvas izjūtas un veicināt sapratni un empātiju starp cilvēkiem.
U+1F623 Ciešanu seja U+1F623 😣️ Ciešanu seja. Ar sašaurinātām acīm un nedaudz sarauktām uzacīm 😣 emocijzīmi tiek pausta bezpalīdzība un pūles. Tā pauž sajūtu, ka cilvēks pārdzīvo sarežģītu situāciju un cieš. Pēc nogurdinošas dienas tas izskatās tā, it kā tu gribētu mest dvieli rokā. Tomēr šis emoji arī signalizē, ka, neraugoties uz grūtībām, tu turpināsi iet uz priekšu un galu galā pārvarēsi situāciju. Tas pauž dažādas neapmierinātības, skumju, bezpalīdzības un neatlaidības pakāpes. Lai uzsvērtu pūles, Facebook dizainā ir pat spilgti violeta pieri. Ar šo emocijzīmi mēs varam paziņot citiem, ka esam nonākuši grūtā situācijā, bet esam apņēmības pilni turpināt un izturēt.
U+1F616 Apjukusi seja U+1F616 😖 Apjukusi seja. Kā tas varēja notikt? Šis emodži 😖 pauž spēcīgas emocijas, piemēram, neapmierinātību, dusmas un bezpalīdzību. X formas, sašaurinātas acis un saspiesta mute rada iespaidu, ka tā trīc no dusmām vai aiztur asaras. Tas liek aizdomāties: “Kā tas notika? Var izmantot, lai parādītu galējas dusmas, kad ir pārsprāgusi bļodiņa. Tas simbolizē tādu emociju kā dusmas, neapmierinātība, riebums un skumjas pārņemtu sajūtu, it kā jūs būtu uz sakāves robežas. Izmantojot šo emocijbildi, citiem var likt saprast, ka esam emocionāli sarežģītā situācijā un jūtamies pārņemti spēcīgu emociju.
U+1F62B Nogurusi seja U+1F62B 😫️ Nogurusi seja. Nogurusi emocijzīmi 😫 ar sašaurinātām acīm, sarauktām uzacīm un atvērtu muti. Tā simbolizē nogurumu, kas rodas no miega trūkuma, apkārt notiekošā vai stresaina cilvēka vai situācijas. Mēs izmantojam šo emocijzīmi, lai darītu zināmu citiem, ka esam noguruši un mums izmisīgi nepieciešama atpūta. Tāpat to var izmantot, lai izteiktu galēju vājumu un steidzamu nepieciešamību pēc atpūtas. Lai gan sākotnēji tā tika radīta nogurumam, to var izmantot arī, lai izteiktu vilšanos un skumjas, kā arī sajūsmu un simpātijas, it kā jūs nevarētu noticēt, cik kāds vai kaut kas ir lielisks.
U+1F629 Nogurusi seja U+1F629 😩️ Nogurusi seja. Atstāj mani vienu! Ar paceltām uzacīm un nolaistiem mutes kaktiņiem 😩 emodži parāda neapmierinātību un nogurumu. Ciešot no stresa, nepatīkamiem, bet nenovēršamiem notikumiem, tā pauž asarojušu, dusmīgu noskaņojumu. Pārstāvot gan garīgo, gan fizisko nogurumu, šis emodži pauž dažādas emocijas, tostarp neapmierinātību, skumjas, jautrību un mīlestību. Dažos gadījumos tam piemīt rotaļīgs pieskāriens, kas atvieglo izteiksmi. Tas ir bieži lietots emoji, lai izteiktu līdzjūtību citu grūtībām vai lai dalītos ar savu nogurumu un aplaidību. Tajā pašā laikā to var izmantot arī, lai parādītu humoristisku, ironisku vai pārspīlētu noguruma attēlojumu.
U+1F97A Seja ar lūdzošām acīm U+1F97A 🥺️ Seja ar lūdzošām acīm. Šī 🥺 emocijzīmi attēlo lūdzošu, padevīgu sejas izteiksmi ar lielām, mirdzošām acīm. To izmanto, lai kaut ko lūgtu, piemēram, naudu vai aizņemtos automašīnu. Bieži vien suņa skatiens ir pēdējais ierocis, kas nepieciešams, lai saņemtu to, ko vēlaties, kad ar vārdiem nepietiek. Emodži var izmantot arī, lai ar mīļu žestu paustu simpātijas, apbrīnu vai emocijas. Citas asociācijas ir piedošana, līdzjūtība un cerība. Savā kulminācijas punktā lūdzošā seja bija trešais populārākais emodži tviterī, un visbiežāk tas bija sastopams sirds tvītos. To dažkārt izmanto kombinācijā ar rādītājām rokām, lai attēlotu kautrīgu vai atturīgu pozu (🥺👉👈).
U+1F622 Raudošā seja U+1F622 😢️ Raudošā seja. Raudošā seja 😢 atveido skumju izteiksmi ar vienu asaru, kas tek pa vaigu. Šis smaidiņš izsaka sāpīgu un skumju stāvokli, kas saistīts ar konkrētu situāciju vai notikumu. Ja atmiņas par negatīvu notikumu joprojām sāp, šis emodži ir laba izvēle. Ar to var izteikt mērenas skumjas vai mazāk intensīvas sāpes nekā ar raudošu seju 😭. Turklāt to var izmantot, lai sarunā paustu līdzjūtību un līdzjūtību, īpaši tad, ja kādam ir nepieciešams mierinājums vai atbalsts. Tāpat to izmanto humoristiskās vai ironiskās situācijās, lai vieglākā veidā izteiktu skumjas.
U+1F62D Skaļi raudoša seja U+1F62D 😭️ Skaļi raudoša seja. Spēcīgi raudoša seja 😭 simbolizē izmisumu un bezcerību, bet asaras no acīm plūst kā ūdenskritums. Tā pauž skumju, sāpju vai sakāves sajūtas, un dažkārt to izmanto ironiskos kontekstos. Piemēram, kad kaut kas ir tik smieklīgs, ka jūs diez vai varat atturēties no smiekliem, vai kad kāds no nenozīmīgas situācijas taisa drāmu. Šis emodži ir viens no populārākajiem sociālajos tīklos, piemēram, Twitter, un izsaka dažas intensīvas emocijas, piemēram, lepnumu, milzīgu prieku vai pat atvieglojumu. Šīs emocijbildes interpretācija atšķiras atkarībā no konteksta, un tai var būt gan nopietna, gan humoristiska nozīme.
Kategorijas